Winter Garden

Sonsuzluğa uzanın

Kış bahçeniz ile kendi yaşam alanınızı sonsuzluğa taşıyın. NestBau Tech size bu konuda farklı uygulama ve tasarım imkanları sunuyor. Ürün yelpazemizin genişliğiyle her eve ve mimariye uygun, yüksek malzeme kalitesiyle sizlere en ideal çözümleri sunuyoruz. Kış bahçenizde alüminyum veya ahşap/alüminyum kombinasyonu da uygulayabiliyor ve kış bahçesine özg¨n bir görünüm kazandırıyoruz.

Gölgelendirme

En uygun şekilde hazırlanmış ısıl yalıtımlı kış bahçeleri bile güçlü güneş ışığı altında çok ısınabilir. Yüksek kaliteli gölgelendirme sistemleri en etkili çözümü sunar. Güneş ışınlarını cam yüzeye çarpmadan önce soğuran tenteler etkili dış gölgeleme sağlar. Rüzgar ve sıcaklık sensörleri gölgelendirmeyi otomatik olarak kontrol eder.

Isıtma

Rahatsız edici soğuk hava koşulları, kış bahçenizin korumalı rahatlığını ortaya çıkarır ve karla kaplı bahçenize bakarak saatlerce keyif sürebilirsiniz. Soğuk mevsimlerde bile sıcak ve rahat bir ortam oluşturmak için şaşırtıcı derecede az ısı enerjisi gerekir. Şömine veya kiremitli sobaların yanı sıra yerden ısıtma, radyatörler ve yerden ısıtma konvektörleri kış bahçesine kolayca entegre edilebilir.

Aydınlatma

Akıllıca yerleştirilmiş ışık kaynakları rahat bir ambiyans yaratır. İnce ve etkili bir çözüm, bireysel kirişlerin altına monte edilmiş, düşük voltajlı entegre ışıkları olan spotlardır. Kısılabilir transformatörlerle donatılmış nokta, halojen veya yıldız lambalarından birini seçebilirsiniz.

Otomasyon

Otomatik kontrol maksimum konfor sunar: Güvenilir, yüksek hassasiyete sahip bir otomasyon modülü sayesinde, havalandırma ve gölgelendirme ve aydınlatmayı otomatik olarak düzenlemek mümkündür.