About Us

ADVENTOUR TURİZM
İstanbul Turları ve Havaalanı Transferleri

Genç, dinamik ve eğitimli personelimiz ile İstanbul’a gelen misafirlerimizin havaalanlarından transferlerini gerçekleştirirken ve İstanbul’da kalacakları süre içerisinde ihtiyaç duydukları anda konforlu araçlarımızla hizmet sunarken müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

İstanbul’u yaşamak ve hissetmek için talep edilen tur organizasyonlarını en güvenilir şekilde düzenlerken yüksek kalite standartlarımızı esas almaktayız.

İstanbul dışına gerçekleştirdiğimiz günübirlik turlarda değerli misafirlerimize doğanın güzelliklerini keşfetme imkanı sunmaktayız.

Bunun dışında, özel tur ve organizasyon talepleriniz için deneyimli personelimiz sizlere istenilen saat ve yerde hizmete hazır bulunmanın heyecanı içerisinde olacaktır.

Şoförlerimiz İngilizce bilmektedir.

MISYONUMUZ
Ulaştırma Bakanlığı A1 yetki belgesine sahip firmamız ve SRC-Psikoteknik yeterlilik belgeleri ile donanımlı profesyonel şoför kadromuzla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, kasko, ve zorunlu trafik sigortalarının yanı sıra, Ferdi kaza koltuk sigortası ve mali karayolu sorumluluk sigortası gibi ek güvence seçeneklerini ile birlikte bir VİP taşımacılık platformu olarak hizmet etmek, kazançlı ve güvenilir bir hizmet kanalı sunmak.

VISYONUMUZ
ADVENTOUR TURİZM kendi alanımızda her zaman sektörün en iyi isimleri arasında yer almayı benimsemek, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına güven tazelemiştir. Varolduğumuz sektörde,müşteri ihtiyaçlarını önceden düşünmek,yaratıcı,yenilikçi,çağdaş,verimli gerçekler sunmak saygın ve dinamik şekilde, müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmak; Sahip olduğu insan kaynağını, temel değeri ile verimli hale getirmek için, eğitim ve açık iletişim imkanı sağlamak, etkin ve kollektif ekip çalışması ile kendini ve kurumsal kimliğini farklı kılan, yetkilerini akıl ile birleştirebilen insanlar personel ekibimiz ile, hem faaliyet alanına hem de kurumsal yapısına katkı sağlayan, başarısının sürekliliğini temin eden topluma,çevreye ve yasalara saygılı rakibimlerimiz arasında en iyi olabileceğimizi unutmamaktır.

DEĞERLERIMIZ
Bizler sizlere yoğun ve yorucu bir günün ardından huzurlu, güvenli ve tabiki ekonomik transferler sunmayı arzulayan bunu öncelikli ilke edinmiş tüm İstanbulda konuşlanmış büyük bir aileyiz. Başarıya götüren felsefemizi 3 temel kural oluşturur; Güvenilir bir hizmet sağlama Kibar, dakik, yardımsever kaptanlar Temiz, konforlu yeni model araçlar Kendimizle iftihar ediyoruz çünkü önceliklerimiz hep şunlar oldu; Değer Güvenlik Profesyonellik Deneyim Huzur ADVENTOUR TURİZM tüm transferlerinizi hoşnut ve unutulmaz kılacaktır.