VIP Services

VİP TRANSFER

Adventour Turizm olarak, “vip araçla transfer” hizmetimizle havalimanı veya otel transferi ihtiyaçlarınıza profesyonel bir anlayışla karşılık vermekteyiz.

Özel transfer hizmetlerimiz havalimanı ve otellerle sınırlı olmayıp, fuar ve kongre ziyaretlerinizde özel binek araçları ya da ihtiyaca göre lüks mini ve midibüslerle ulaşım çözümü sunmaktayız.

Bunların ötesinde konserler, maçlar, çeşitli etkinlikler, kısacası şehir yaşamında gece gündüz sürüş emniyetiyle, güvenle, güler yüzlü ve özel bir hizmetle ulaşmak istediğiniz her yere siz değerli misafirlerimizi ulaştırmaktayız.

Aksaklıklardan uzak, 7 gün 24 saat ve eksiksiz hizmet veren Adventour Turizm olarak vip araç seçeneklerimizle grup veya bireysel tur veya transferlerinizde en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmak, %100 memnuniyetinizi sağlamak birinci hedefimizdir.

Günlük veya haftalık iş toplantılarınıza ulaşım, özel misafirlerinizi karşılama ve dilediğiniz noktalara transfer, düğün-nişan gibi özel günleriniz, bireysel gezi turları ve gece turları gibi her türlü transfer ihtiyacınızda özel araç hizmetlerimizden faydalanmak için www.adventourturizm.com  web sayfamız veya (0212) 567 0880 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.